Çalışanlarımız

İDARİ PERSONEL

TURK OSGB, çalışanlarımız idari  ve eğitim olarak iki ana kısımda hizmet vermektedir. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas.

Ahmet Kaya
ahmet@turkosgb.com

Fizik Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Ayşe Kaya
ayse@turkosgb.com

Çevre Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Mehmet Kaya
mehmet@turkosgb.com

Kimya Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Zeynep Kaya
zeynep@turkosgb.com

Fizik Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Elif Kaya
elif@turkosgb.com

Fizik Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Ali Kaya
ali@turkosgb.com

Fizik Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

 

EĞİTİM PERSONELİ

TÜRK OSGB, çalışanlarımız idari  ve eğitim olarak iki ana kısımda hizmet vermektedir. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas.

Veli Kaya
veli@turkosgb.com

Fizik Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Neşe Kaya
nese@turkosgb.com

Çevre Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Hakan Kaya
hakan@turkosgb.com

Kimya Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Mustafa Kaya
mustafa@turkosgb.com

Fizik Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Zeliş Kaya
zelis@turkosgb.com

Fizik Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

Ahmet Kaya
ahmet@turkosgb.com

Fizik Mühendisi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
İş Müfettişi (E)
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı  Eğiticisi

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

Risk Analiz Değerlendirmesi
Ankara Risk Analizi
%d blogcu bunu beğendi: